Uncategorized

Χωρίς ντέρμπι η πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος | Katerini News | Ειδήσεις Κατερίνη

Την κλήρωση του νέου πρωταθλήματος Superleague έκανε ο Μαυροβούνιος παλαίμαχος άσσος Πρέντραγκ Μιγιάτοβιτς. Δόθηκαν τρεις κλειδάριθμοι για τα ζευγάρια, Αρης-ΠΑΟΚ, Εργοτέλης-ΟΦΗ και Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική (& 18η αγωνιστική)

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός

ΟΦΗ-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Skoda Ξάνθη

Απόλλων Σμύρνης-Άρης

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

Πλατανιάς-Βέροια

Καλλονή-Ολυμπιακός

Ατρόμητος-Εργοτέλης

Λεβαδειακός-Πανθρακικός

2η αγωνιστική (& 19η αγωνιστική)

Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης

Βέροια-ΟΦΗ

Άρης-Καλλονή

Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-Ατρόμητος

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

Εργοτέλης-Λεβαδειακός

Skoda Ξάνθη-Πανθρακικός

3η αγωνιστική (& 20η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ-Πλατανιάς

Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός-Βέροια

Ατρόμητος-Άρης

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

Λεβαδειακός-Ολυμπιακός

Πανθρακικός-Παναιτωλικός

Skoda Ξάνθη-Εργοτέλης

4η αγωνιστική (& 21η αγωνιστική)

ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης

Απόλλων Σμύρνης-Καλλονή

Πλατανιάς-Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

Βέροια-ΠΑΟΚ

Άρης-Λεβαδειακός

Πανιώνιος-Πανθρακικός

Ολυμπιακός- Skoda Ξάνθη

Παναιτωλικός-Εργοτέλης

5η αγωνιστική (& 22η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή

Παναθηναϊκός-ΟΦΗ

Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ-Πλατανιάς

Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Πανθρακικός-Βέροια

Skoda Ξάνθη-Άρης

Εργοτέλης-Πανιώνιος

Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

6η αγωνιστική (& 23η αγωνιστική)

Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης

Καλλονή-Ατρόμητος

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός

Πλατανιάς-Πανθρακικός

ΠΑΣ Γιάννινα- Skoda Ξάνθη

Βέροια-Εργοτέλης

Άρης-Παναιτωλικός

Πανιώνιος-Ολυμπιακός

7η αγωνιστική (& 24η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Λεβαδειακός-Καλλονή

Πανθρακικός-ΟΦΗ

Skoda Ξάνθη-Απόλλων Σμύρνης

Εργοτέλης-Πλατανιάς

Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός-Βέροια

Πανιώνιος-Άρης

8η αγωνιστική (& 25η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος-Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός-Πανθρακικός

Καλλονή- Skoda Ξάνθη

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός

Πλατανιάς-Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

Βέροια-Άρης

9η αγωνιστική (& 26η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός

Πανθρακικός-ΠΑΟΚ

Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος

Εργοτέλης-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-Καλλονή

Ολυμπιακός-ΟΦΗ

Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης

Άρης-Πλατανιάς

Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα

10η αγωνιστική (& 27η αγωνιστική)

Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης

Λεβαδειακός- Skoda Ξάνθη

ΠΑΟΚ-Εργοτέλης

Ατρόμητος-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Καλλονή-Πανιώνιος

ΟΦΗ-Άρης

Απόλλων Σμύρνης-Βέροια

ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

11η αγωνιστική (& 28η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Skoda Ξάνθη

Εργοτέλης-Πανθρακικός

Παναιτωλικός-Λεβαδειακός

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Πανιώνιος-Ατρόμητος

Άρης-Παναθηναϊκός

Βέροια-Καλλονή

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης

12 αγωνιστική (& 29 αγωνιστική)

Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης

Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός

Πανθρακικός-Ολυμπιακός

Λεβαδειακός-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Άρης

Ατρόμητος-Βέροια

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

Καλλονή-Πλατανιάς

Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

13η αγωνιστική (& 30η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός

Ολυμπιακός-Εργοτέλης

Πανιώνιος- Skoda Ξάνθη

Άρης-Πανθρακικός

Βέροια-Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ

Πλατανιάς-Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός

ΟΦΗ-Καλλονή

14η αγωνιστική (& 31η αγωνιστική)

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός-Πανιώνιος

Εργοτέλης-Άρης

Skoda Ξάνθη-Βέροια

Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Λεβαδειακός-Πλατανιάς

ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος-ΟΦΗ

Καλλονή-Παναθηναϊκός

15η αγωνιστική (& 32η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος

Άρης-Ολυμπιακός

Βέροια-Παναιτωλικός

ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης

Πλατανιάς- Skoda Ξάνθη

Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός

ΟΦΗ-Λεβαδειακός

Καλλονή-ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

16η αγωνιστική (& 33η αγωνιστική)

Άρης-Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος-Βέροια

Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός-Πλατανιάς

Εργοτέλης-Απόλλων Σμύρνης

Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ

Πανθρακικός-Καλλονή

Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

17η αγωνιστική (& 34η αγωνιστική)

Αστέρας Τρίπολης-Βέροια

ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης

Πλατανιάς-Πανιώνιος

Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός

ΟΦΗ-Παναιτωλικός

Καλλονή-Εργοτέλης

Παναθηναϊκός- Skoda Ξάνθη

Ατρόμητος-Πανθρακικός

ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός

Πηγή: www.kathimerini.gr