Τα ονόματα του συνδυασμού του Κώστα Δημόπουλου | Katerini News | Ειδήσεις Κατερίνη

Στις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 θα συμμετέχουν στο ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «Ολύμπια Συμμαχία», με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο τον Κώστα Δημόπουλο, οι: 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

1) Γαλάνης Αστέριος του Χαραλάμπους

2) Γιάντσιου – Φωτίου Παρασκευή του Κωνσταντίνου

3) Γιάντσιος Ιωάννης του Δημητρίου (Πράπας)

4) Γκουνός Γεώργιος του Διονυσίου

5) Γουλάρας Δημήτριος του Βασιλείου

6) Γρεβενίτης Ευάγγελος του Χρήστου

7) Δρούγκα Αντιγόνη του Δημοσθένους

8) Ζτάνης Γεώργιος του Ιωάννη

9) Καλαμάρας Ευάγγελος του Αποστόλου

10) Κυραμάς Νικόλαος του Ιωάννη

11) Μακροβασίλης Νικόλαος του Γεωργίου

12) Μπακάλης Ιωάννης του Νικολάου

13) Παπαγεωργίου – Γαλάνη Μαρία του Μάνθου

14) Παπαδοπούλου – Μιχαλού Παρασκευή του Διονυσίου

15) Παπαμιχαήλ Αθανάσιος του Ιωάννη

16) Πινακάς Αθανάσιος του Ηλία

17) Σαλιώρα – Μπακάλη Ελένη του Αναστασίου

18) Σιώκας Θεόδωρος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΟΥ

1) Βασιλείου Αθανάσιος του Δημητρίου

2) Ζκάγιας Γεώργιος του Δημητρίου

3) Καλαϊτζής Αθανάσιος του Γεωργίου

4) Κηπόπουλος Χρήστος του Δημητρίου

5) Κουρινιώτης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

6) Κρεμέτης Βασίλειος του Χρήστου

7) Λαφατζής Θεοχάρης του Νικολάου

8) Μπαμπανίκας Νικόλαος του Δημητρίου

9)  Μπατζικώστας Αθανάσιος του Δημητρίου

10)  Νίκου Δημήτριος του Νικολάου

11)  Παπαγιαννούλης Γεώργιος του Ευθυμίου (Κουντουριανός)

12)  Παπαδόπουλος Στέφανος του Σαμψών (Καπετάνιος)

13)  Παπακώστας Αθανάσιος του Αστερίου

14)  Πούλιος Ιωάννης του Αστερίου

15)  Σαμαράς Κωνσταντίνος του Νικολάου (Στρατηγός)

16)  Τσιμήτρης Αθανάσιος του Νικολάου

17)  Φόλιος Διονύσιος του Γεωργίου

18)  Χαρέλας Σταύρος του Ιωάννη

19)  Χατζηιωαννίδου – Καραΐσκου Σοφία του Βασιλείου

20)  Χότζιας Κωνσταντίνος του Στεφάνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

1)  Αποστόλου Ευάγγελος του Μιχαήλ (Παρκ)

2)  Βακουφτσή Ειρήνη του Στεφάνου (Κατσαμπέκη)

3)  Γιάννακα – Βλαχοπούλου Ελένη του Λεωνίδα (Λέλα)

4)  Γιαννικός Ευάγγελος του Αθανασίου

5)  Γκούντας Γεώργιος του Βασιλείου

6)  Καλαϊτζής Διονύσιος του Χρήστου

7)  Καλύβα Ευαγγελία – Ειρήνη του Αποστόλου (Φελώνη)

8)  Καρατζίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου

9)  Κλιτσινίκου – Φωτίου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

10)  Λάππας Νικόλαος του Αθανασίου

11)  Μέλλιος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

12)  Νούλας Θεόδωρος του Γεωργίου

13)  Παπαδημητρίου Ιωάννης του Αστερίου

14)  Πουρσανίδης Παναγιώτης του Χαριλάου

15)  Τσιμούρας Ιωάννης του Νικολάου

16)  Τσιρτσίκος Κυριάκος του Νικολάου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων:

τοπική κοινότητα Αγίου Σπυρίδωνα:

1) Γκρίνιας Ηλίας του Γεωργίου

2) Ζκάγιας Ευάγγελος του Δημητρίου

3) Λαφατζή Βασιλική του Νικολάου

4)  Μιχαλίτσιος Ιωάννης του Αποστόλου

τοπική κοινότητα Βροντούς:

1)  Γάκης Ιωάννης του Δημητρίου

2)  Γκολέμας Αθανάσιος του Δημητρίου

3)  Γκουνταμάνης Ιωάννης του Δημητρίου

4)  Τζιάφα – Κουρινιώτη Παναγιώτα του Ιωάννη

τοπική κοινότητα Δίου:

1)  Ευθυμιάδου – Τσουρέκα Σοφία του Ευθυμίου

2)  Καραΐσκος Απόστολος του Κωνσταντίνου

3)  Καρακίτσας Ηλίας του Χρήστου

4)  Κουτρουλού Παρασκευή του Ιωάννη

δημοτική κοινότητα Καρίτσας:

1)  Γκίνα Ευαγγελία του Χρήστου

2)  Καραμπατάκη – Τόκα Στεργιανή του Δημητρίου

3)  Μπατζογιάννης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

4)  Παπαστεργίου Ιωάννης του Γεωργίου

5)  Πατρής Αστέριος του Διονυσίου

6)  Τζικακόλιας Γεώργιος του Θωμά

τοπική κοινότητα Κονταριώτισσας:

1)  Ευαγγελοπούλου – Λυροπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου

2)  Λιόκας Ηλίας του Γεωργίου

3)  Τρικαλόπουλος Βασίλειος του Ιωάννη

4)  Πιτσιλής Αντώνιος του Δημητρίου

δημοτική κοινότητα Λεπτοκαρυάς:

1) Γρεβενίτου Ζαχαρούλα του Γεωργίου

2) Κατέλας Αθανάσιος του Γεωργίου

3) Κατσιούλας Χρήστος του Ιωάννη

4) Τσαρούχας Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Ψαλίδας)

5) Τσαρούχας Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Τσιόπης)

6)  Χατζή Ευαγγελία του Νικολάου

δημοτική κοινότητα Λιτοχώρου:

1)  Βροντινός Γεώργιος του Βασιλείου

2)   Γκρίνια – Γκαϊντατζή Μαρία του Κωνσταντίνου

3)   Δούλκα Διονυσία του Μιχαήλ

4)   Καρυοφύλλης Θεόδωρος του Γεωργίου

5)   Μαρνέλλας Νικόλαος του Δημητρίου

6)   Μήλιος Γεώργιος του Δημητρίου

τοπική κοινότητα Νέας Εφέσου:

1)  Κρατσιώτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

2)  Νικολαΐδης Νικόλαος του Στέργιου

3)  Νικολαΐδου Κυριακή του Διογένη

4)  Τσώνης Ιωάννης του Φωτίου

τοπική κοινότητα Νέου Παντελεήμονα:

1) Γραβάνης Ιωάννης του Ευαγγέλου

2) Καπέτα Μαρία του Δημητρίου

3) Παπαγεωργίου Διονύσιος του Γεωργίου

4) Ταντή Χαρίκλεια του Αντωνίου

τοπικής κοινότητας Πόρων:

1)  Γαλάνη – Στούμπου Χρυσάνθη του Αστερίου

2)  Γουζέλη Μαρία του Αντωνίου

3)  Γρέκα Αικατερίνη του Μιχαήλ

4)  Στούμπος Γεώργιος του Αθανασίου

δημοτική κοινότητα Πλαταμώνα:

1) Γκατζά Χρυσούλα του Αθανασίου

2) Κοτσαβασιλειάδης Αναστάσιος του Χρήστου

3) Μιχωλός Μιχαήλ του Ιωάννη

4) Μπόζας Στέλιος του Νικολάου

5) Μπουντόλας Θωμάς του Αθανασίου

6) Ρουμπιέ Ευαγγελία του Γεωργίου

τοπική κοινότητα Σκοτίνας:

1) Κουτσιβός Παναγιώτης του Γεωργίου

2) Σακελλαρίου – Στύλου Σοφία του Δημητρίου

3) Στύλος Αθανάσιος του Ιωάννη

4) Χριστινόπουλος Θωμάς του Νικολάου